Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nadrybie Ukazowe

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Ludwin

Ludwin(Nadrybie Ukazowe + 10 km)

99 500 zł1 500 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1500m2 położona w miejscowości Ludwin gm. Ludwin. Na prezentowanym terenie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bezek

Bezek(Nadrybie Ukazowe + 21 km)

299 000 zł69,10 m² 4 327,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie położone w miejscowości Bezek, około 20 minut od Chełma. Lokal usytuowany jest na parterze i ma powierzchnię 69,10 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Krasne

Krasne(Nadrybie Ukazowe + 12 km)

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinną Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Piaski

Piaski(Nadrybie Ukazowe + 24 km)

4 915 zł289,10 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy do wynajmu powierzchnię magazynową/produkcyjną zlokalizowaną na terenie nowoczesnego zakładu. To idealne rozwiązanie dla firm szukających wysokiego standardu (ifs, haccp) w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Trawniki

Trawniki(Nadrybie Ukazowe + 21 km)

40 000 zł6 900 m² 5,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6900 m2, położona w miejscowości Trawniki. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia działalności rolniczej, powiększenia gospodarstwa lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Grabniak

Grabniak(Nadrybie Ukazowe + 9 km)

980 000 zł9 944 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - grabniak | kraina jezior I lasów Szukasz miejsca z dużym potencjałem inwestycyjnym, które przyciąga turystów przez cały sezon? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Szkolna

Krępiec(Nadrybie Ukazowe + 25 km)

739 000 zł125 m² 5 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję - zespół trzech bliźniaków w malowniczym Krępcu. To idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Trawniki

Trawniki(Nadrybie Ukazowe + 21 km)

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 775 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom murowany, parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 94 m2 położony w miejscowości gminnej Trawniki (woj. lubelskie). Budynek idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Białka

Białka(Nadrybie Ukazowe + 24 km)

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona